ЗАСТОСУВАННЯ:
Гідрофорний комплект JY 1000 з баком 24л(зібране на заводі) бренду Omnigena складається з напірного бака для води та напірного насоса.
Призначення гідрофора - забезпечити і підтримувати належний тиск води в системі водопостачання будівлі.
Одноступінчатий поверхневий самовсмоктуючий відцентровий насос. Система всмоктування реалізована завдяки використанню трубки Вентурі. Насос JY 1000 призначений для перекачування чистої холодної води. Корпус гідравлічної частини виконаний з нержавіючої сталі. В насосі використовується потовщений вал, що позитивно впливає на його термін служби. У двигуні насоса використовується теплове реле, яке відповідає за аварійне відключення насоса при підвищенні рівня температури двигуна до критичної.
ВИКОРИСТАННЯ:
Водопостачання приватних будинків і невеликих домоволодінь. В системах підвищення і підтримки тиску, а також в інших системах побутового і промислового призначення.
💧 Насоси та запчастини Omnigena — в наявності
💬 Швидке замовлення та знижки тут 👉 t.me/omnigena_in_ua
Параметри:
-
Максимальна продуктивність:60 л/хв
-
Максимальна висота підйому:50 м
-
Потужність двигуна:1,1 кВт
-
Напруга:230В
-
Порт розвантаження:1" x 1"
Технічні дані:
Максимальна температура води: 35°C Ступінь захисту: IP 44 Матеріальна версія:
Вал насоса: нержавіюча сталь Крильчатка і дифузор: норил Тіло тиску: нержавіюча сталь Всмоктувальний корпус: нержавіюча сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Omnigena |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальная пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Максимальный напор | 50 м |
| Объем гидробака | 24 л |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Потребляемая мощность (W) | 1.1 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 Град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 1 Мм |
| Стан | Новий |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Об'єм гідробака | 24 Л |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 Куб.м/год |
- Цена: 5 170 ₴




